29.04.2017 12:02 Бишкек 2898
28 апрел куни JIA Қирғизистон ёш тадбиркорлар ассоциацияси вакиллари билан учрашув чоғида ҚР Президент аппарати бошлиғи Сапар Исаков охирги ойлар давомида иш вақтининг анчайин қисмини “Тоза коом” деб номланган лойиҳага бағишлаётганини эътироф этди.
“Ҳозирда 14 соатлаб ишлашга одатландим. Шу иш вақтимдан кунига 4-5 соатни жамиятимизда янги рақамли технологияларни илгари суриш учун ажратганман . Бу лойиҳанинг дастлабки натижаларини яқин куз ойларида намоён бўла бошлайди. Биз сизлар билан ноябр ойида учрашганимизда, бу борада ҳисобот бераман !”-деди Сапар Исаков йиғилган тадбиркорга .